10 грудня 2018 року відбудеться робоча поїздка до міста Черкаси робочої групи Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради України та Міністерства юстиції України по реформуванню пенітенціарної системи

В зазначеному заході візьме участь:

Юрій Романович Мірошниченко, український державний і політичний діяч. Народний депутат України V, VI, VII i VIII скликань. Голова Партії розвитку України – від парламентського комітету

Денис Вікторович Чернишов – заступник Міністра Юстиції

Володимир Миколайович Трохимчук – керівник управління пенітенціарних інспекцій

У програмі робочої поїздки відбудеться обхід ув’язнених разом з представниками ЗМІ, брифінг, зустріч з персоналом СІЗО. Прийом затриманих і осіб, які  тримаються  під  вартою.

Метою таких поїздок є висвітлення недоліків та проблем, які є у місцях позбавлення волі, інформування суспільства про те, чи належним чином дотримуються права ув’язнених.

Юрій Романович Мірошниченко, народний депутат України, заслужений юрист України, кандидат політичних наук, доктор юридичних наук, наголошує :

« Наше завдання – це створити умови, при яких людина, що виходить після ув’язнення має уявлення про те, як і для чого треба жити у реальному світі. Тільки це дає гарантію того, що вона не скоїть злочин повторно.»

До уваги ЗМІ:

Для проходження акредитації дзвоніть за номером +38067 341 95 31 або пишіть на пошту press.myr@gmail.com.