Мабуть, не існує такої людини, яка б постійно перебувала в гарному оптимістичному настрої. Сучасний світ мінливий, динамічний та вразливий, але я переконаний, без оптимізму як базового фундаменту сприйняття життя людині дуже важко.

Сьогодні хочу поділитися з вами тим, що допомагає мені залишатися оптимістом.

✔️Вдячність. Що б не сталося, але будьте вдячні за все, що у вас є. Дякуйте рідним та близьким, колегам, життєвим обставинам, дякуйте Богу. Саме наше життя — це безцінний дар.
Мені Бог дав багато – батьків, сестру, дітей, справжніх друзів, цікаву роботу. Я можу бути корисний людям і можу багато для них зробити. І це усвідомлення сповнює неабияким оптимізмом та вірою.

✔️ Прощення. У Біблії грецьке слово, яке перекладається як «прощати», буквально означає «відпускати».Не сприймайте занадто близько до серця вчинки інших людей. Часто не досить гарні вчинки людей – це відзеркалення того, що відбувається в їх особистому житті. І ви не маєте до цього жодного відношення. Прощайте легко, швидко.

✔️ Улюблена справа. Дійсно, коли займаєшся улюбленою справою, час летить непомітно. Це приносить задоволення, забуваєш про втому та інші проблеми.

✔️ Спілкування з позитивними людьми піднімає настрій та наповнює енергією. Тому раджу дуже прискіпливо ставитися до вибору свого оточення.

✔️ Корисні звички. Наприклад, мислити позитивно, бачити в будь-якій ситуації не проблему, а рішення. Це ключове. Така звичка дозволяє не лише швидко позбавитися від песимізму, невдоволеності, заздрощів і порівнянь, а й діяти, незважаючи ні нащо. Так, це певна робота над собою. Але якщо ви хочете бути лідером в своєму житті – а усі лідери є оптимістами – час засукати рукава і попрацювати.

✔️ Фізичні навантаження. Оптимізм тісно пов’язаний з фізичними вправами. Це природній і досить простий у порівнянні з іншими спосіб збадьоритися. І все завдяки ендорфіну, який у великій кількості виробляється під час навіть простих вправ.

✔️ І наостанок, для підтримання оптимізму слід бувати на природі. Про її цілющу силу годі й казати. Прогулянки очищують мозок від непотрібної інформації, піднімають настрій і часто саме під час такого променаду вдається дійти правильних висновків щодо тих чи інших питань.

Сподіваюсь, від сьогодні ті, хто вважає склянку наполовину пустою, почнуть змінювати своє рішення?

Розкажіть також у коментарях, що допомагає вам дивитися на життя спокійно та радісно.