Бажання сприяти охороні навколишнього середовища – має об’єднувати та не залишати байдужим жодного!

Так прокоментував народний депутат України Юрій Мірошниченко запитання стосовно Дня захисту навколишнього середовища, який відзначається 5 червня.

Юрій Мірошниченко наголосив на критичній екологічній ситуації: “Екосистема Землі виснажена. Про це постійно наголошують активісти та організації, які є активними пропагандистами захисту та встановлення екологічного балансу на Землі, адже незворотні негативні зміни довкілля чекають на людство”.

Парламентар зазначив, що діяльність підприємств та забруднення ними навколишнього середовища – залишається вкрай гострою проблемою: “Штраф за забруднення та негативний вплив на екологію країни має бути таким, щоб його було відчутно, і як результат, не було б бажання порушувати. Що стосується кожного з нас, то саме наша особиста відповідальність є першочерговим та безапеляційним інструментом в дії”.

Завершив народний депутат коментар закликом, який має об’єднувати всіх нас та не залишати байдужим жодного: “Хочеш бути здоровим, піклуєшся за майбутнє своїх дітей – не будь байдужим до навколишнього середовища. Саме ти є творцем майбутнього!”