Чесність виборчої кампанії безпосередньо залежить від сумління кандидатів та виборців!

Так відповів народний депутат Юрій Мірошниченко на запитання журналіста телеканалу «News One» про те, чи можливо в сьогоднішніх українських реаліях провести чесні та прозорі вибори.

Парламентар наголосив, що в першу чергу – це відповідальність кандидатів, але від самих громадян сам результат залежить не менше. Кандидати зараз формують свої команди, які будуть конкурувати одна з одною, визначають методи їх діяльності:  «Якщо планка гідності і чесності конкуренції буде дотримана, то відповідно і вибори будуть чесними. Адже усі фальсифікації і порушення мають свого замовника і переважно – це самі кандидати.  Тому застосування адміністративних ресурсів, підкуп, безпосередня фальсифікація підрахунку голосів, нерівні умови під час агітації – все це результат діяльності команд, що і формують виборчу конкуренцію».

«Ми спостерігаємо порушення, навіть перед початком активної передвиборчої кампанії. Деякі потенційні кандидати ще не зареєструвалися офіційно, але вже активно себе рекламують. Особисто я щиро сподіваюсь, що сумління і чесна конкуренція переможуть у цих передвиборчих перегонах, а агітація за свого кандидата не перетвориться у поливання брудом супротивників», – підсумував Юрій Мірошниченко.