Цілісність, неподільність України та його народу – ось чим має керуватись політик, прийшовши до парламенту!

На цьому наголосив народний депутат України Юрій Мірошниченко, коментуючи вибори до майбутнього парламенту в ефірі телеканалу NewsOne.

Говорячи про законодавчу владу України, політик підкреслив важливість її повноважень: «Парламентська коаліція, яка утворюється за результатами виборів, формуватиме уряд, відповідно, матиме вирішальне значення при реалізації державної політики».

Парламентар зазначив, що обираючи законодавчу владу, потрібно орієнтуватись на результати діяльності, професіоналізм, почуття відповідальності та високі моральні якості: «На жаль, Верховна Рада цього скликання, не зважаючи на її оновлення, не справила очікуваного враження, яке б дозволило її шанувати, поважати, а тим більше підтримувати».

Підсумовуючи, Юрій Мірошниченко підкреслив принципи, якими повинен керуватись політик, прийшовши до парламенту: «Народний депутат повинен виходити не лише з інтересів своєї партії чи округу, а дбати про весь український народ. Адже, хто б в якій політичній силі чи партії не знаходився, має пам’ятати – країна у нас одна!».