МОЛИТОВНА ГРУПА У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ!

Молитва – це розмова з Богом. Вона необхідна для нас так само як повітря і їжа. У нас все від Бога і немає нічого свого: життя, здібності, здоров’я, їжа, все це дається нам Богом. Тому в радості чи в смутку ми повинні звертатися до Бога.

Особливо в цей час коли Україна бореться за свою незалежність, яка повстала проти несправедливості, зла та зовнішньої агресії.

Щочетверга зранку у Верховній Раді України проходять молитовні сніданки – це та традиція, яка входить у наше життя. Вона дає можливість кожному з нас замислитись над тим, що ми робимо сьогодні, як ми живемо, як ми хочемо сьогодні будувати наше спільне майбутнє. Все, що б ми не планували, будь-які зміни, будь-які кроки, які дозволяють нам бути успішними, будуть неможливими без духовної сили, без віри, без єдності.

Представники різних фракцій та конфесій збираються разом у стінах Верховної Ради за ради спільної молитви до Бога. Юрій Мірошниченко бере участь у цих молитовних сніданках.

МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ! МОЛИТВА ПРО МИР І ЗАХИСТ!

Зазначена молитовна група стала основою для створення Міжфракційного депутатського об’єднання «ЗА ДУХОВНІСТЬ ТА ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ».

Незмінною метою цього об’єднання є консолідація народних депутатів України навколо підготовки законодавчих ініціатив, спрямованих на зміцнення моралі, духовного та фізичного здоров’я нації, забезпечення свободи совісті, сприяння міжконфесійній злагоді, об’єднанню зусиль держави, громадськості та конфесій у просуванні сімейних і духовних цінностей, формуванні молодіжної, соціальної, сімейної, освітньої політики держави, а також запобігання негативним явищам, боротьба проти наркоманії, СНІДу, проституції, дитячої безпритульності та інших суспільних вад.

Юрій Мірошниченко також був ініціатором законопроекту про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо читання молитви «Отче наш» відразу після відкриття пленарних засідань), реєстраційний номер 6722.

Молитва може повсякденно проникати в усі закутки нашого життя, це не легка праця, але той хто намагається молитися постійно, отримує допомогу з небес.

«А як молитеся, то не будьте, як ті лицеміри, що люблять ставати й молитися по синагогах та на перехрестях, щоб їх бачили люди. Поправді кажу вам: вони мають уже нагороду свою!
А ти, коли молишся, увійди до своєї комірчини, зачини свої двері, і помолися Отцеві своєму, що в таїні; а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно.

А як молитеся, не проказуйте зайвого, як ті погани, бо думають, ніби вони будуть вислухані за своє велемовство.

Отож, не вподобляйтеся їм, бо знає Отець ваш, чого потребуєте, ще раніше за ваше прохання!
Ви ж моліться отак:

Отче наш, Ти, що є на небесах!
Нехай святиться Ім’я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі.
Хліб наш щоденний дай нам сьогодні.
І прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим.
І не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого.
Бо Твоє є царство, і сила, і слава навіки.  Амінь

Бо як людям ви простите прогріхи їхні, то простить і вам ваш Небесний Отець.
А коли ви не будете людям прощати, то й Отець ваш не простить вам прогріхів ваших.”

(Матвія 6:5-15)