Діяти потрібно негайно починаючи зі скликання і аналізу в рамках Ради національної безпеки і оборони

Так прокоментував народний депутат України Юрій Мірошниченко запитання ведучих “Вечірнього прайму” телеканалу “112 Україна” щодо блокування Російською Федерацією іноземних судів, які заходять до Азовського моря.

“Очевидним є той факт, що з цього приводу мала б зібратися Рада національної безпеки і охорони, тому що це надзвичайно важлива тема. Мало того, що Україна сьогодні незаконно позбавлена Криму, і відповідні міжнародно-правові угоди, які регулюють діяльність в Азовському морі, вони зараз порушуються, ми повинні вживати в першу чергу міжнародно-правових заходів” – наголосив Юрій Мірошниченко.

“Ми повинні це належним чином фіксувати та реагувати, застосовуючи усі механізми, пов’язані з міжнародним морським правом і міжнародними судами”, – продовжив парламентар.

Правник зауважив, що які б не були наші стосунки, якщо в юридичній площині не будуть фіксуватися порушення, обраховуватися втрати та висуватися претензії, якщо ми не будемо захищати свою територію і територіальні води, то потім залишатиметься лише коментувати, чому все так погано.

“Діяти потрібно негайно починаючи зі скликання і аналізу в рамках Ради національної безпеки і оборони”, – підсумував Юрій Мірошниченко.