Це зазначив народний депутат України Юрій Мірошниченко, у прямому ефірі телеканалу NEWS ONE, коментуючи питання щодо вірогідності вивести економіку на 5-6 % щорічного зростання ВВП: “Відрізаний величезний і потужний промисловий регіон. Там була зосереджена експортно орієнтована промисловість”.

Юрій Мірошниченко наголосив на тому, що відбуваються дуже складні процеси внутрішнього управління. Після так званої люстрації, досвідчені кадри були звільнені, причому це було масово, і не тільки у правоохоронних органах.

Кожен має усвідомлювати свою відповідальність та робити все від нього залежне, задля покращення умов життя кожного громадянина та економічної ситуації країни в цілому. Парламентар зазначив, що відбувся шалений відтік інвестицій: “ У тих умовах, в яких працює Володимир Гройсман: в нього не є повний Кабмін, не всі є членами його команди, не лише він впливає на ці рішення. І от в цих умовах, я дуже сподіваюся, що ми будемо, критикуючи, звичайно, але все, що залежить від нас – парламенту – допомагати уряду!”.