Державна політика має бути спрямована на зміцнення інституту сімї та виховання емоційно здорового покоління

У цьому впевнений народний депутат України Юрій Мірошниченко. Коментуючи жахливу трагедію в Керчі, у ранковому ефірі телеканалу “News One” 18 жовтня 2018 року, парламентар зазначив: “Що стосується розстрілів, я б покладався на слідчі органи і керувався офіційними висновками, а не припущеннями. І зосередитись потрібно не на тому, як “смакувати” цю трагедію, а як не допустити та убезпечити від таких явищ в майбутньому”.

Юрій Мірошниченко наголосив на тому, що зараз розглядається питання бюджету. Нам варто звертати увагу на процеси в країні не тоді, коли вже сталося горе, а задля його передбачення та уникнення – попіклуватися про найменш захищені верстви населення, серед яких, якраз, діти й матері, які самотужки виховують дітей: “Стикаюсь з ситуаціями в молодих родинах. Особливо, якщо це неповні родини, де молоді жінки самі виховують дитину. Раніше країна виплачувала допомогу, зараз – відмовилась. Жінка, яка не може працювати, так як має доглядати за дитиною, не маючи засобів до існування, – залишилась наодинці. Жінка виховує дитину, яка важлива для суспільства. Який її психологічний стан? Хто про це думає?

“Ми знищили родинні цінності. Сьогодні пропагуємо багато речей, які є сумнівні з точки зору етики і моралі. Але разом з тим, традиції, сім’ю, виховання, взагалі культури формування сімейних цінностей у нас немає. І от в цьому сенсі, відсутність державної політики, достатньо велика байдужість суспільства до цього явища і провокують такого роду речі. Державна політика має бути спрямована на зміцнення сім’ї та виховання емоційно здорового покоління”, – завершив Юрій Мірошниченко.