Керуватися потребами держави та народу, ставати вище своїх політичних амбіцій і об’єднувати – цього очікує країна від парламентарів! 

Так прокоментував народний депутат України Юрій Мірошниченко, запитання щодо можливості проведення дострокових парламентських виборів в Україні.

Політик зазначив, що Україна потребує максимально швидкого перезавантаження всієї системи влади: «З виборами Президента, українське суспільство очікує негайної та кардинальної зміни політики держави, адже рівень довіри громадян до Верховної Ради та уряду надзвичайно низький».

Народний депутат підкреслив, що для відновлення миру в Україні, забезпечення соціальних прав громадянам, розвитку національної економіки та зміцнення демократії необхідне формування нової загальнонаціональної коаліції в парламенті та уряду народної довіри. Заради досягнення цих цілей, парламентар закликав до об’єднання всіх відповідальних політичних сил, які прагнуть кращого майбутнього для України.

«В ім’я інтересів людей і держави, потрібно встати вище політичних амбіцій і об’єднуватися, керуючись потребами держави та народу!», – підсумував Юрій Мірошниченко.