Комунальні служби повинні зробити усе, щоб уберегти громадян від наслідків негоди!

Так прокоментував народний депутат України Юрій Мірошниченко в ефірі програми «Погляд на тиждень» на телеканалі «112 Україна» ситуацію, що склалася в Україні в останній тиждень, через зниження температури й снігопад. Міністерство охорони здоров’я відзвітувало, що у Києві 12 осіб госпіталізували через переохолодження та обмороження, а 180 травмувалися через ожеледицю, лише за останній тиждень.

«Мені прикро, що сьогодні, температуру мінус 3 і два дні снігу сприймаємо як надзвичайну подію. Це свідчить про те, що наші комунальні служби не готові до очищення доріг, до надання обігріву людям і забезпечення достатньої інфраструктури».

Парламентар закликав українців піклуватися про свою безпеку і своє здоров’я, а також вчасно змінювати гуму на автомобілях. Також він підкреслив, що комунальні служби повинні мобілізувати свої сили, адже їх головним завданням є забезпечення цивільної безпеки громадян: «Потрібно інформувати людей про негоду. На жаль, у нас кожна зима – це надзвичайна ситуація і несподіванка. Комунальні служби повинні зробити висновки й уберегти людей від повторення трагедій і неприємностей».

Стало відомо, що Європейські банки виділять 176 мільйонів євро на поліпшення безпеки руху в Україні. Політик зазначив, що ці кошти можуть стати гарним початком розв’язання проблем з дорогами в Україні:

«Фінансова допомога від Європи не вирішить усіх проблем з дорогами, адже на це потрібні мільярди. Але якщо вкласти її на інформування, освітлення перехресть, нові світлофори, камери, що будуть фіксувати порушення – це допоможе покращити ситуацію» – завершив Юрій Мірошниченко.