Кожен патріот має взяти на озброєння життя та праці відомого письменника Пантелеймона Куліша

На цьому наголосив народний депутат України Юрій Мірошниченко 7 червня 2018 року на засіданні парламентського Комітету з питань культури і духовності, на якому розглядався проект Постанови про підготовку та відзначення 200-річчя від дня народження Пантелеймона Олександровича Куліша (реєстраційний №8303).

Юрій Мірошниченко, як співавтор внесеного проекту Постанови безперечно його підтримав: “Пантелеймон Куліш є надзвичайно важливою в історії української літератури постаттю. Він навчався у Новгород-Сіверській школі. Це і моя школа. Для Чернігівщини, регіону, який я представляю, Пантелеймон Куліш особистість відома, шанована і згадати та уважити таку людину, в таку пам’ятну дату – є важливим”.

Народний депутат нагадав, що 7 серпня 2019 року виповниться 200 років від Дня народження Пантелеймона Куліша – визначного письменника, громадського діяча, мовознавця.

“Справжній патріот, який піклувався про культурне надбання Українського народу та прагнув прищепити європейські цінності в національну культуру.  Він підніс українське слово на високий щабель. І я маю надію, що кожен патріот, якщо не зробить щось подібне для своєї країни, то хоча б візьме на озброєння життя та праці цієї видатної людинита не дасть його працям зійти нанівець”, – завершив Юрій Мірошниченко.