Кожен відповідальний за свою ділянку і на своєму рівні робить усе можливе

Так прокоментував народний депутат України запитання щодо висування кінорежисера Олега Сенцова на Нобелівську премію та його звільнення.

“Я вірю в Бога, вірю в Україну! І в цьому контексті скажу: стукайте і відкриють, просіть і дано буде вам. Ми сьогодні зі свого боку не знаємо, що відбувається в Росії, чи дійсно хоче Путін, щоб його попросили. Є припущення деяких експертів, активістів, якщо Сенцов, або інший політв’язень попросить Путіна, то їх можуть відпустити. Та на сьогодні це лише припущення і не факт, що так будуть розгортатися події”, – наголосив парламентар.

Як зазначив Юрій Мірошниченко: “Це не привід для того, щоб ми байдуже сиділи і спостерігали. І хто що може на своєму рівні, той те і робить. Омбудсмен, народні депутати, громадські активісти, дипломати – кожен відповідальний за свою ділянку і, таким чином, докладаючи зусиль, роблять усе можливе”.

“Бог все бачить і не буде такого, щоб людина, яка заслуговує на життя, померла”, – зауважив парламентар,- “хоча ми знаємо що вже 113 днів Олег перебуває в режимі голодування. І, звичайно, це дуже серйозне випробування і для нього особисто, і для його родини. Наші співчуття рідним і близьким, хто вболіває за його долю”.

“Ми, як представники парламенту, звичайно, що можемо те робимо на своєму рівні. Тому, стукайте і відкриють. Треба питання загострювати, аргументи знаходити, апелювати до різних інституцій. В даному випадку, це, можливо, не такий документ, який передбачений процедурою, але як би там не було, меседж в напрямку Нобелівського комітету теж приверне увагу міжнародної спільноти. Власне так воно і відбувається”, – висловив свій обережний оптимізм Юрій Мірошниченко.