Маємо обговорювати не те, що хвилює політиків, а те, що стосуються безпосередньо громадян


На цьому наголосив народний депутат України Юрій Мірошниченко під час дискусії на ток-шоу «Український формат» на телеканалі «NewsOne». Парламентар підкреслив, що у ситуації, що склалася сьогодні, головним завданням політиків є слухати та чути українців, а не мірятися політичними амбіціями:

«Перед нами стоять серйозні виклики, політичні та економічні. Багато людей вимушені виїжджати за кордон, вони не бачать перспектив для себе і майбутнього для своїх дітей в Україні. Вибори – це реальна можливість змінити ситуацію: не навішувати ярлики, не ображати один одного, а пропонувати своє бачення майбутнього, свої програми, свої команди».

Політик зауважив, що завдання команди кожного з кандидатів у Президенти, представити конкретні кроки для зупинення війни, підняття економіки та забезпечення достойного рівня життя громадян.

Юрій Мірошниченко переконаний, що саме презентація чіткої стратегії розв’язання цих питань, допоможе людям визначитися зі своїм лідером: «Люди можуть спостерігати, навіть у студії ток-шоу, як ми ведемо дискусію. Хто намагається шукати вихід та компроміс, а хто провокує конфлікт. Таким чином, українці й зможуть обрати того, хто їм найбільш імпонує».

«Я впевнений, що перемога буде за Україною. Але вона буде за тими політиками, які відповідають за свої слова і які об’єднують людей, а не протиставляють їх один одному», – завершив Юрій Мірошниченко.