Наш еколого-пізнавальний маршрут називається «Стежками Лесі Українки».
Планували цьогоріч підкорити гору Піп Іван, але прогноз погоди не дозволив. Тому оперативно було відкореговано маршрут і ми пішли на полонини.
Гора Баба Людова (1581,7 км) була підкорена нашою дружньою компанією. Отримав неймовірне задоволення від казкових краєвидів гуцульських Карпат та неабиякий заряд енергії.
Окрема подяка Юрій Соловей та його колективу за організацію, оперативність та атмосферу, яку ви створили. За смачний та по-домашньому душевний, справжній гуцульський прийом дякуємо Василю Миколайовичу Маротчаку.
Трохи про маршрут: не дарма він названий на честь відомої української письменниці та поетеси.
У далекому 1901 році Леся Українка лікувалася у цих місцях, а саме у селі Буркут. А про цей край вона дізналася завдяки емоційним розповідям своєї подруги Ольги Кобилянської. Будучи у Карпатах, своєму батьку вона писала: «І добре тут те, куряви зовсім немає, бо нема вулиці, а стежки тільки, і всього одна проїжджа дорога, та й по ній мало хто їздить, бо тут людей мало, тут всього чотири домики в лісі». Під час перебування у Буркуті, Леся Українка написала твори «Одержима» і «В пущі». Саме в них вона описала своє захоплення Карпатами.
Дійсно, гори – це місце, де прояснюється розум, а душа співає. Зелені ліси, співи пташок, чисте і свіже повітря, неймовірний аромат, від якого аж паморочиться в голові – краса величних Карпат не залишить байдужим жодного!
Обов’язково приїздіть до цього краю!