Маю надію, що національне читання Божого Слова стане доброю традицією, до якої щороку долучатиметься все більше громадян!

Так прокоментував народний депутат Юрій Мірошниченко подію національного масштабу, яка відбулася на Софіївській площі цими вихідними.

Протягом більш ніж 77 годин кожен бажаючий мав змогу долучитися до унікальної події – марафону читання Біблії: “Це захід, який дозволяє духовно зростати нашому народові. Не важливо з якої ти конфесії, або до якої церкви ходиш, хто за фахом, або скільки тобі років. Кожен з нас приходить до Бога у свій час! І чим скоріше ми прийдемо до Бога через молитву, слова подяки, а не лише прохання, тим скоріше Божа любов буде скеровувати нас, благословляти на добрі справи” – зазначив Юрій Мірошниченко.

2018 рік проголошено роком Божого Слова в Україні. Всі українські церкви та Українське Біблійне Товариство провели унікальний захід – цілодобовий марафон читання Біблії.

“Нас усіх обє’днує Любов. Бог є любов. І в усьому є Його воля. Атмосфера, яка панувала на Софіївській площі, дарувала надію. Надію на те, що через національне читання Біблії, все більше громадян прийдуть до тих цінностей та дотримання заповідей, які є основою основ нашого буття та сказано у Святому Письмі”, – наголосив Юрій Мірошниченко.