Заявив народний депутат України, правозахисник Юрій Мірошниченко, коментуючи рішення суду про продовження тримання під вартою відомого політика Єфремова Олександра Сергійовича.

Юрій Мірошниченко як доктор юридичних наук надав свій правовий коментар цій події: «Сьогодні в Старобільську, Луганської області суд в черговий, 18 раз, залишив під вартою Олександра Єфремова, не прийнявши до уваги відсутність небезпеки порушення процесуальних обов`язків з боку обвинувачуваного та готовність трьох народних депутатів взяти його на поруки. Принцип верховенства права, практика Європейського Суду з прав людини, погіршення стану здоров’я, спричинене неімовірною спекою в камері, не стали достатнім аргументом для суддів. І це не зважаючи на відкликання значної кількості матеріалів справи стороною обвинувачення та очевидний політичний підтекст цього процесу».

Юрій Мірошниченко, який брав особисту участь в судому засіданні, як один із народних депутатів, котрі висловили готовність взяти Єфремова О.С. на поруки, підкреслив: «Мужня та принципова поведінка Олександра Єфремова і сильна його мотивація довести свою невинуватість в поєднанні з відданою працею команди одних з кращих в країні адвокатів не залишає сумнівів в перемозі права над політикою. І сьогодні, коли суспільний запит на справедливість та неупередженість судової системи є пріоритетом для України, подібна практика має залишитися в минулому.

 

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ об’єднує справжніх професіоналів у різних галузях і ставить перед собою дуже амбітне завдання у справі розбудови правової держави та докладає всіх зусиль, щоб Україна стала правовою державою не лише на папері, але і в повсякденному житті кожного громадянина.