Моделювання майбутнього і конкретні кроки до об’єднання країни – рецепт перемоги в цих виборах!

На цьому наголосив народний депутат України Юрій Мірошниченко в ефірі політичного ток-шоу «Пульс» на телеканалі «112 Україна».

Кількість припущень, гучних звернень та хвиль викликів в соціальних мережах та з екранів телебачення, ще більше заплутує громадян та ускладнює їх вибір. Політик зазначив що той, хто зможе роз’яснити виборцю, як він збирається діяти заради встановлення миру та налагодження економічної стабільності в країні, той має всі шанси перемогти у другому турі президентських виборів: «Переможе той кандидат, який говоритиме про майбутнє, який дасть розуміння громадянам України, якою буде їхня Батьківщина за час його президентства».

Люди втомилися від війни, від ворожнечі, агресії та протистоянь. Поневіряння іншими країнам в пошуках кращого життя та недовіра до будь-яких обіцянок – це все призвело до ситуації, яку ми бачимо в результаті першого туру виборів.

«Моделювання майбутнього і конкретні кроки до об’єднання країни – рецепт перемоги в цих виборах!»,- підсумував Юрій Мірошниченко.