сайт народного депутата України Юрія Мірошниченка

Молодь дасть шанс пенсіонерам мати щасливу старість!

Бувши в різних містах Європи, я не раз звертав увагу на пенсіонерів, які можуть дозволити собі спокійно, у задоволення подорожувати. Адже вони на пенсії. Вони заслужили це, працюючи та забезпечуючи собі безтурботне життя на старості. З сумом я думаю про наших пенсіонерів, яким не те що подорожувати немає за що, вони з жахом чекають на зиму, розуміючи, що потрібно буде врізати свій прожитковий мінімум, щоб мати змогу оплатити комунальні послуги.

Як би неприємно, чи не парадоксально це було чути, але сплати у пенсійний фонд залежать від молоді. Яка на сьогоднішній день не народжує стільки, скільки б могло перекрити в найближчому майбутньому нестачу пенсій. Пропозиції на ринку праці та їх оплата, нестабільний бізнес-клімат штовхає молодь шукати кращого життя деінде, виїжджати за кордон. Дірка в бюджеті зростає. А трудова міграція, яка щодня збільшується, не дає країні шансів.

Тому вже давно є велика потреба і необхідність сфокусуватися на молоді, а саме: рівню освіти, пропозицій стажування під час навчання, запрошення для обміну досвідом закордонних спеціалістів, фахівців у своїй сфері, вивченню культур, мов, бізнес-моделей інших країн і т.п. Розширення можливостей, забезпечення роботою, створення майданчиків на національному рівні для інновацій, залучення інвестицій дадуть можливість країні життя. Щаслива людина хоче зробити для себе, для рідних та країни щось корисне. Маючи впевненість у завтрашньому дні – зростатиме й народжуваність. Відрахування до пенсійного фонду дозволять забезпечити пенсіонерів пенсіями, забезпечивши їм не виживання, а щасливу старість. Ту, на яку заслуговують наші батьки.