На сьогоднішній день із введенням воєнного стану жодних загроз для людей немає!

Так прокоментував народний депутат України Юрій Мірошниченко ситуацію в Україні на третій день після запровадження воєнного стану в ряді регіонів України:

«Безперечно, сам по собі режим воєнного стану передбачає ряд обмежень, в тому числі конституційних прав людини і громадянина. Мені не відомо наскільки виправданим є застосовані обмеження до громадян Російської Федерації, можливо, вони і виправдані. А  от що стосується  викликів, пов’язаних з можливим обмеженнями прав громадян України, звичайно, процеси повинні бути під дуже пильною увагою громадськості і медіа».

Парламентар наголосив, що найбільше, у даній ситуації, його турбує питання, пов’язане з інформаційним простором і можливе обмеження свободи слова.

«Треба контролювати, щоб не було переслідувань медіа. Дуже турбуютьпитання, пов’язані з політичними правами громадян, і, безперечно, мене турбує їх безпека», – зауважив Юрій Мірошниченко.

Народний депутат підкреслив, що на даний момент небезпеки для суспільства немає:

«В першу чергу, хотів би закликати усіх – не піддаватися паніці. Бо паніка – це найгірший вихід з будь-якої ситуації. На даний момент, за нашими даними, жодних реальних загроз для людей та економіки – немає. І маю надію, що і не буде».

«Якщо ми збережемо спокій, якщо кожен з нас буде продовжувати сумлінно виконувати свою роботу, то ситуація у найшвидші строки нормалізується», – завершив Юрій Мірошниченко.