Налагодити ситуацію у країні зможе

збільшення кількості професіоналів у політиці!

На цьому наголосив народний депутат України Юрій Мірошниченко у ток-шоу на телеканалі «Прямий» під час обговорення питання вибору між новими обличчями у політиці і тими, кого вже знають, чию діяльність кожен може спостерігати і аналізувати.

Політик підкреслив, що у виборі своїх представників у політиці, громадяни мають право розуміти за кого вони голосують, а не обирати кота у мішку: «Розглянемо питання на прикладі сьогоднішнього складу парламенту. Дві третини нових людей увійшли до нього у VIII скликанні. Ідея того, що мають прийти нові люди, які ніколи не займалися політикою, нічим «не заплямовані» – не виправдала себе».

Парламентар підкреслив, що політика – це така сама професійна діяльність, як і будь-яка інша, якою мають займатися професіонали своєї справи.

«Від рішень парламенту залежить життя десятків мільйонів людей. У свій час я сам створював партію «Нова генерація України». Ми хотіли об’єднати молодь і створити нові обличчя у політиці. Але досвід довів одне, політика – це складна діяльність. Тому зараз я наполягаю, що під час виборів варто дивитися на те, хто і що вже зробив, а не лише вірити обіцянкам і теоріям»,  – переконаний Юрій Мірошниченко.