Нам необхідно розвивати дружнє середовище до людей з ментальними порушеннями.

На цьому наголосив народний депутат України Юрій Мірошниченко під час виступу на другій щорічній Всеукраїнській конференції з теми «Освіта дітей з ментальними порушеннями. Права та проблеми», яка відбулася 25 березня у стінах Київської міської державної адміністрації.

Говорячи про проблеми дітей з ментальними порушеннями, політик запросив усіх небайдужих до співпраці, долучатися до засідань Національної платформи «Україна дружня до аутизму», співорганізатором якої він є: «Це місце, де ми поєднали зусилля державних і недержавних інституцій, де виробляються й будуються проекти рішень та організовується комунікація. Результатом кожного засідання платформи – є обмін напрацюваннями, зауваження та пропозиції, які беруться до уваги та в роботу відповідними фахівцями, профільними установами».

Парламентар закликав учасників конференції поширювати інформацію, залучати людей, допомагати батькам та державі, не ставати в опозицію, чи намагатися конкурувати, а, навпаки, – надавати підтримку один одному: «Це буде змінювати ситуацію в країні. Ми всі є однією командою і у нас одна мета – допомога людям, які виховують дітей з ментальними порушеннями та потребують уваги збоку держави та всього українського суспільства».

Підсумовуючи, Юрій Мірошниченко підкреслив важливість таких подій та висловив подяку організаторам заходу: «Сподіваюсь, що такі конференції стануть регулярними в нашій країні й будуть давати нові, потужні імпульси для розвитку дружнього середовища до людей з ментальними порушеннями».