Нам необхідно вдосконалювати як міжнародне, так і національне законодавство, щоб захистити людей від добровільного рабства!

На цьому наголосив народний депутат України Юрій Мірошниченко під час зустрічі з американськими експертами з питань протидії торгівлі людьми, яка відбулась 11 квітня.

Політик підкреслив, що на сьогодні перед країною постав великий виклик у питанні розмежування процесу трудової міграції  та протидії торгівлі людьми на міжнародному та державному рівнях: «Економічні обставини, як певна форма примусу призводить до того, що стирається грань між добровільним та примусовим виїздом закордон у пошуках заробітку».

Парламентар наголосив на необхідності виправлення економічної ситуації в країні, вдосконаленні законодавства та державного  контролю з метою запобігання потраплянню українців у рабство, навіть якщо воно і буде за власним формальним рішенням!

«Потрібно об’єднати зусилля задля протидії торгівлі людьми. Ми повинні захистити наших громадян, які маючи міцні родинні зав’язки, змушені їхати на роки за кордон в пошуках заробітку»,- підсумував Юрій Мірошниченко.