Нам потрібно докладати максимум зусиль, щоб цінності сім’ї та необхідність її збереження стали державною політикою!

 

На цьому наголосив народний депутат України Юрій Мірошниченко, у своєму виступі на Всеукраїнському форумі сім’ї 1 березня 2019 року.

Парламентар розповів, що останнім часом приділяє особливу увагу питанням соціального захисту сімей з дітьми, особливо тих, в яких виховується двоє, троє і більше дітей: «Я з великою повагою ставлюсь до людей, що вирішили створити багатодітну родину. Сьогодні, неймовірно важливим є інформування і просування сімейних цінностей у суспільстві, адже інститут традиційної сім’ї, де мама і тато виховують принаймні двох дітей, зараз знаходиться у кризовому стані».

Юрій Мірошниченко зауважив, що, на жаль, для багатьох сімей стає нормою наявність лише однієї дитини, при тому, що навіть для простого відтворення населення у сім’ях має бути не менше двох дітей.

Політик також розповів, що ним було підготовлено та подано до Верховної Ради України ряд законодавчих ініціатив, щодо відновлення виплати допомоги при народженні дитини в розмірах кратних 30, 60 і 120 прожиткових мінімумів, які виплачувалися до червня 2014 року і щодо пенсій за віком жінкам, які народили та виховали двох і більше дітей.

Основним посилом народного депутата України Юрія Мірошниченка було звернення до кожного: «Задля збереження інституту сім’ї нам варто стати місіонерами. Надзвичайно важливо, щоб кожен пропагував сімейні цінності, духовність та моральність».

Підсумовуючи, парламентар також окремо наголосив на важливості об’єднавчих факторів суспільства, які є значущими для збереження інституту сім’ї.