Наша стратегія – дати країні гідну альтернативу!

Так прокоментував народний депутат України, член парламентської фракції «Опозиційний блок» і голова Партії розвитку України Юрій Мірошниченко повідомлення про створення “Опозиційної платформи – За життя”, яку сьогодні, 9 листопада, Ю. А. Бойко і В.З. Рабінович анонсували в кулуарах Верховної Ради.

Приєднатися до «Опозиційної платформи – За життя» запрошуються усі опозиційні сили, які поділяють цілі платформи.

«Сьогодні створено не якусь групу, не окремий проект, створено платформу- майданчик, на який можуть збиратися представники опозиції, які не поділяють курс сьогоднішньої влади. Які готові разом йти на президентські, а потім і на парламентські вибори», – наголосив Юрій Мірошниченко.

Юрій Мірошниченко заявив, що це курс, який забезпечить українцям достойне і гідне життя: «Життя, де кожен українець буде пишатися, що він народився і має майбутнє в своїй власній країні. Для мене, як автора ряду законодавчих ініціатив щодо відновлення соціальних виплат і допомог, які існували до 30 червня 2014 року, дуже важливим є об’єднання моїх однодумців».

Що стосується стратегії роботи новоствореної платформи, парламентар зазначив:

«Стратегія одна – дати країні альтернативу. Залучити до платформи найкращих професіоналів у своїй справі. Щоб ті політики, які  бачать майбутнє України, як сильної, потужної, європейської країни змогли цією професійною командою спочатку рухатись на парламентські вибори, а потім формувати владу, створивши коаліцію».