Насильству немає місця у політичній боротьбі!

На цьому наголосив народний депутат України Юрій Мірошниченко, коментуючи у на ток-шоу «Прямий ефір» на телеканалі «Прямий» судовий процес над обвинуваченими у справі щодо вбивства громадської активістки Катерини  Ганзюк.

Парламентар зазначив, що його дуже турбує те, що терор сьогодні став однією з форм політичної боротьби та з’ясування стосунків.

«Активні громадяни, намагаються виявити порушення, але їм закривають рота шляхом фізичного насильства, а то і знищення. Це величезний виклик усьому нашому суспільству, усій нашій країні і її майбутньому», – підкреслив Юрій Мірошниченко.

Політик наголосив, що це питання стосується кожного, незалежно від політичних поглядів чи посади:

«Незалежно, чи ви народний депутат, чи громадський активіст, чи адвокат, ви вийшли висловити свою точку зору, тим більше виявити якісь порушення закону, країна має забезпечити вам безпеку висловлення. На жаль, ситуація, яку ми спостерігаємо сьогодні, показує, що такої гарантії немає».

«В жодній країні немає і не може бути жодного рівня толерантності до будь-яких проявів насильства, інакше таке суспільство позбавлене майбутнього.

Наша професійна команда на чолі з кандидатом у Президенти Юрієм Бойко зробить усе можливе для зниження злочинності в країні та захисту громадянських свобод», – завершив Юрій Мірошниченко.