Необхідно сприяти розвитку спорту в Україні, задля перемог наших спортсменів і здоров’я усіх громадян!

Так прокоментував народний депутат України Юрій Мірошниченко ситуацію з розвитком спорту в Україні.

Політик висловив думку, що однією з важливих засад для формування здорового та повноцінного суспільства є створення умов для всебічного гармонійного розвитку громадян, а особливо дітей: «Україна завжди пишалася своїми спортивними досягненнями і навіть у тих несприятливих умовах для розвитку у цій сфері, наші спортсмени у 2018 році на міжнародних змаганнях вибороли більш ніж 4 тис. нагород».

«За даними спеціалістів, кількість жителів країни, які займаються спортом, продовжує скорочуватись щороку. Напружена ситуація складається з матеріальним забезпеченням дитячо-юнацьких спортивних шкіл, невтішно виглядає ситуація з кількістю стадіонів, спорткомплексів, басейнів та інших арен, — зауважив Юрій Мірошниченко, — але наші спортсмени продовжують достойно презентувати Україну на міжнародних змаганнях і залишатись нашою гордістю».

Парламентар розповів, що за офіційними даними з 2013 року бюджетне фінансування фізичної культури і спорту зменшилось.

«Наша команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ готова працювати задля створення відповідних державних умов для розвитку сфери, а також залучати до підтримки кошти спонсорів та меценатів. Є необхідність збільшити фінансування масового спорту в Україні, підвищивши його економічну та фізичну доступність», – підсумував Юрій Мірошниченко.