Обмін досвідом роботи європейських профспілок дуже важливий для України!

На цьому наголосив народний депутат України Юрій Мірошниченко на зустрічі з членами європейської конфедерації профспілок, яка відбулася у Верховній Раді 14 лютого 2019 року.

Парламентар розповів, що в Україні на законодавчому рівні в цілому дотримані європейські стандарти щодо гарантій діяльності професійних спілок, але для українців дуже цінним є досвід західних сусідів щодо реалізації цих прав.

«Враховуючи, що у складі делегації Європейської конфедерації профспілок є представники профспілкових об’єднань Польщі, Чехії та інших країн, де працюють українські трудові мігранти, хотів би попросити їх активізувати просвітницьку роботу з метою вступу українців до місцевих профспілок, якщо місцеві закони це дозволяють, всебічно захищати і представляти трудові права українських громадян та налагодити співпрацю з дипломатичними і консульськими установами України у ваших державах», – підкреслив у своїй промові Юрій Мірошниченко.

Політик подякував гостям за візит в Україну та за увагу до проблем українських трудових мігрантів у Європі.

«Сподіваюся, що побачене і почуте в Україні розширить ваш досвід і стане корисним у подальшій співпраці», – підсумував Юрій Мірошниченко.