Юрій Мірошниченко

Одне з головних завдань держави — сприяти підтримці молоді та молодих родин!

Через зниження рівня життя і соціальних гарантій велика кількість молоді виїжджає на навчання та роботу за кордон, щоб у майбутньому там залишитись. За підрахунками Міністерства соціальної політики на заробітки за кордон щороку виїжджає близько 9 мільйонів українців. Постійно ж за кордоном працює понад 3,2 млн. українських громадян.

На жаль, ми спостерігаємо ситуацію, коли молодь не може знайти роботу за фахом в Україні або ж отримує низькі заробітні плати за виконання висококваліфікованої праці. Посилює бажання шукати себе за кордоном і те, що в країні на належному рівні не розроблені державні програми доступного житла і підтримки молодих сімей. У результаті, додатково ми отримуємо посилення демографічної кризи.

Я впевнений, що одним із пріоритетних питань є необхідність створення умов, в яких у молоді відпаде необхідність виїжджати з України в пошуках кращого життя, дати їй гідну роботу, соціальний захист і підтримку. І саме такі цілі ставить перед собою наша команда, на чолі з Юрієм Бойко.

Протягом останніх п’яти років представниками нашої команди та мною особисто на розгляд Верховної Ради було внесено ряд законопроектів, які мають на меті змінити акценти соціальної та економічної політики. Ми будемо працювати задля створення найкращих умов для української молоді, щоб молоді фахівці залишалися в Україні та працювали на благо своєї країни, мали змогу отримати якісну освіту, розвиватися та реалізувати себе, свій потенціал на Батьківщині.