Одне з головних завдань держави — сприяти підтримці молоді та молодих родин

Так народний депутат України Юрій Мірошниченко прокоментував ситуацію з безробіттям і міграцією серед молоді, що набула масового характеру у останні роки:

«Через негативну динаміку рівня життя і зниження соціальних гарантій, велика кількість молоді виїжджає на навчання та роботу за кордон. На жаль, ми спостерігаємо ситуацію, у якій молодь не може знайти роботу за фахом в Україні. Також в країні не на належному рівні розроблені державні програми доступного житла і підтримки молодих сімей».

Парламентар наголосив на необхідності створення умов, в яких молоді відпаде необхідність виїжджати з України в пошуках кращого життя: «Необхідно дати їм гідну роботу, соціальний захист і підтримку. Саме такі цілі ставить перед собою наша команда на чолі з Юрієм Бойко».

Юрій Мірошниченко розповів, що протягом останніх п’яти років представниками їх команди, та ним особисто, на розгляд було внесено ряд законопроектів, які мають на меті змінити акценти соціальної та економічної політики.

«Команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ буде працювати для створення найкращих умов для української молоді. Щоб молоді фахівці залишалися в Україні та працювали на благо своєї країни. Мали змогу отримати якісну освіту, розвиватися  та реалізувати себе, свій потенціал на Батьківщині», – завершив Юрій Мірошниченко.