Так прокоментував народний депутат України Юрій Мірошниченко конфлікт влади з власниками автомобілів на європейських номерах, у прямому ефірі телеканалу «News One».

Парламентар наголосив, що ця ситуація є лише верхівкою айсберга, що витікає з загальних проблем з фінансовою спроможністю населення: «Корінь проблеми не стільки у розмитненні автомобілів, скільки у тому, що люди не можуть дозволити купити собі авто з урахуванням усіх платежів. Вони шукають спосіб зменшити вартість автівки. Сьогодні авто вже не є елементом розкоші, а лише засобом пересування. А для деяких людей це спосіб заробітку та утримання родини. Головною проблемою є питання, як підняти рівень життя і повернути гідність людям.»

Юрій Мірошниченко підкреслив, що зростання добробуту населення – це головне завдання для «Опозиційної платформи – За життя», яку нещодавно було створено і до якої він приєднався. Ця платформа стає майданчиком, який об’єднає фахівців, кожного у своїй сфері:

“Зараз ми – опозиція, але я впевнений, що у найближчому часі ми зможемо формувати уряд. І Юрій Бойко, який є кандидатом на пост Президента, здатен покласти край війні та повернути людям можливість жити достойно у своїй країні, заробляти гідні кошти.»

«Насправді можна скільки завгодно боротися з людьми, які намагаються вижити. Але є лише один, реальний, спосіб розв’язання проблеми – загальне покращення рівня життя в Україні», – підсумував Юрій Мірошниченко.