Підвищення цін не повинно впливати на здоровий клімат у родинах, а держава зобов’язана підтримати найбільш незахищені верстви населення!

На цьому наголосив народний депутат України Юрій Мірошниченко, коментуючи інформацію щодо зростання цін на основні соціальні продукти, які входять у споживчий кошик і до кінця року подорожчають у середньому ще на 5%.

Юрій Мірошниченко зауважив, що значне підвищення цін, в тому числі і на продовольчі продукти, за останні роки відчув майже кожен українець. І, безумовно, найгостріше це відчувають найбільш незахищені верстви населення, серед яких пенсіонери, багатодітні сім’ї, матері, які самі виховують дітей.

“Скасована у 2014 році обов’язкова виплата допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку має бути відновлена якомога швидше, а підвищення цін на продукти першої необхідності не повинно впливати на здоровий клімат у родинах. Держава і так вже багато завинила перед своїми громадянами, не створюючи необхідних умов для забезпечення ними хоча б мінімального рівня життя, особливо це стосується сімей з новонародженими дітьми. Підтримка соціально незахищених верств населення – пріоритетний обов’язок держави!”, – впевнений Юрій Мірошниченко.