Політичний простір в Україні поступово трансформується. Створюється певне професійне, інтелектуальне, психилогічно стійке коло людей, яких можна називати справжніми політиками. Вони мають не лише знання, навички та досвід, але й стратегічне бачення розвитку країни, вирішення суспільноважливих задач та високу ступінь політичної культури.

На моє переконання, тільки такі політики мають обіймати публічні посади.

Адже публічна політика передбачає ухвалення якісних політичних рішень, які будуть спрямовані на забезпечення суспільних інтересів.

І саме для цього я запровадив проект “Політична культура з Юрієм Мірошниченко”. Щоб люди розуміли, що політика – це не просто “отримав мандат”, а тільки потім почав розбиратися в державному управлінні. Має бути певна #політичнакультура  галузевих інституцій, політичних, громадських діячів, яка має давати громадянам впевненість в завтрашньому дні. Суспільство має розуміти логіку дій влади і відповідно до цього будувати свої рішення і своє майбутнє.

Щочетверга о 12:00 на моєму YouTube каналі виходить свіжий випуск “Політичної культури з Юрієм Мірошниченко”.  Підписуйтеся на канал, долучайтеся до обговорення. Чекаю на ваші коментарі.