Постраждалі від аварії на Чорнобильській АЕС потребують більшої допомоги від держави!

На цьому наголосив народний депутат України Юрій Мірошниченко, коментуючи ситуацію в якій опинилися люди, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Парламентар розповів, що за офіційними даними вже шостий рік бюджетне фінансування «чорнобильських» соціальних програм зменшується, адже кошти, які виділялись з Державного бюджету на реалізацію програми «Соціальний захист громадян, які постраждали в результаті Чорнобильської катастрофи», у порівнянні з 2013 роком скоротились майже у 5 разів.
«На жаль, ми можемо спостерігати скасування деяких пільг й компенсацій для «чорнобильців» на медичне обслуговування та ряду інших пільг, до чого призвели відповідні зміни в ряд законів», – підкреслив Юрій Мірошниченко.
Народний депутат також зазначив, що після протестів активних громадян та звернення до Конституційного суду групи з 50 депутатів ВР (з ініціативи депутатів, які представляють сьогодні ОПЗЖ) урізання пільг «чорнобильцям» визнано неконституційним, але попри те, що рішення Суду є обов’язковим до виконання, реальний перебіг справ показує протилежну ситуацію.
«Команда ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ вважає необхідним відновити фінансування в повному обсязі пільг для постраждалих і їх сімей, передбачивши в бюджеті відповідні кошти. А також забезпечити безперебійне стабільне постачання необхідних ліків і всебічну підтримку організацій, які займаються проблемами постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС», – підсумував Юрій Мірошниченко