Позитивні зміни можливі через конструктивний діалог та плідну співпрацю!

Таким був основний посил народного депутата України Юрія Мірошниченка під час засідання Національної платформи «Україна дружня до аутизму», тема якого була: «Підтримане проживання дітей з особливими потребами», яке відбулось 14 березня у стінах Верховної Ради України.

При обговоренні питань щодо діяльності та відповідальності державних органів влади в контексті теми, парламентар наголосив, що надзвичайно важливо намагатись працювати в партнерстві.

За словами політика, через співпрацю можна досягти значно більшого, ніж через протистояння: «Це дуже важливо і на цьому базується наша платформа. Ми не намагаємося протиставляти громадськість і державні органи влади. Наша мета – допомогти. Власне, для того і створене наше середовище, щоб вдосконалювати те, що від нас залежить. Адже, якщо буде конфлікт – кожен стане на свою позицію і справа не буде рухатись вперед. А цього допустити не можна».

Результатом кожного такого засідання, є обмін напрацюваннями, зауваження та пропозиції, які беруться до уваги та в роботу відповідними фахівцями та профільними установами: “Знаходити шляхи вирішення проблем – мета платформи “Україна дружня до аутизму”. Закликаю всіх нас будувати мости, бути відкритим до співпраці та діалогу», – підкреслив Юрій Мірошниченко.