Пресс-конференция социального проекта «Твой безграничный мир"

Прес-конференція соцiального проекту «Твiй безмежний свiт”

02 жовтня 2018 року о 10:00 в інформаційному агентстві “Інтерфакс-Україна” (Київ) відбудеться прес-конференція, присвячена соцiальному проекту «Твiй безмежний свiт”.

Метою проекту є допомога людям з розладом аутистичного спектру в соцiaлiзацii та покращеннi якостi їхнього життя, а також сприяння розповсюдженню iнформацiї про аутизм серед медичних працiвникiв, педагогiв та батькiв.

«Діти – це наше майбутнє. Чужих дітей не буває. Обов’язок батьків, парламентарів, держави та суспільства в цілому створити умови, забезпечити належну якість освіти та зробити усе можливе, щоб не було жодної дискримінації для розвитку тих, хто має такі ж права – право на освіту та достойний рівень життя, як і будь-хто з нас. Враховуючи невтішну статистику щодо кількості людей з аутизмом в Україні, що перейшла далеко за 100 тисяч, про це варто говорити не один раз на рік. Мною була організована Національна платформа “Україна дружня до аутизму” – майданчик для консолідаціїї зусиль тих, хто так, чи інакше зіштовхнувся з проблемою аутизму. На сьогоднішній день активними учасниками Платформи є не лише батьки та їх рідні, але й педагоги, психологи, фахівці з інклюзивної освіти, представники Міністерств, громадських організацій та державних установ», – Юрій Мірошниченко.