Припинення війни, відновлення миру та гарантії громадянських свобод – те, чого очікують українці від новообраного Президента!

На цьому наголосив народний депутат України Юрій Мірошниченко, коментуючи результати президентських перегонів 21 квітня в ефірі телеканалу NewsOne.

Політик зазначив, що результати президентських виборів продемонстрували велику довіру українців до новообраного Президента: «73% населення всієї України та, особливо, 88% мешканців східних областей, голосуючи за Зеленського в другому турі, сподіваються, в першу чергу, на припинення війни та відновлення миру в країні».

Парламентар підкреслив, що Президент України за своїми повноваженнями є гарантом Конституції, прав і свобод людини та громадянина, тому українці очікуватимуть рішучих дій та реалізації обіцяного майбутнього для країни від новообраного Президента після інавгурації.

«Припинення війни, відновлення миру та гарантії всіх політичних, економічних та громадянських прав і свобод  – те, чого очікують українці від нового Президента», – підсумував Юрій Мірошниченко.