Про передвиборні програми і самих кандидатів

На поточних президентських виборах передвиборні програми кандидатів часто збігаються. Багато кандидатів виступають за все хороше і проти всього поганого, за європейську інтеграцію, за вступ до НАТО тощо. Більшість з цих програм відверто популістичні – як же виборцю зорієнтуватися в цьому «потоці свідомості»?

Насправді, змістовні, системні та реалістичні передвиборні програми кандидатів відразу видно і на них виборцям варто звертати увагу.

Не менш важливим є управлінський та політичний досвід кандидата.

Всі ми розуміємо, що на посту Президента людина повинна бути непересічним топ-менеджером, але і цього недостатньо.

Глава держави має бути успішним політиком, як для забезпечення суспільно-політичного балансу в середині країни, так і для відстоювання позицій України на міжнародній арені.

Прикладом такої виваженої, збалансованої і реалістичної програми є програма нашого кандидата Юрія Бойка. Він також має великий досвід в сфері управління стратегічними підприємствами, у т.ч. в кризові періоди. Крім того, Юрій Бойко має успішний досвід роботи членом Уряду на посадах міністра та віце-прем’єр-міністра. Він багато років очолював одну з найбільших парламентських фракцій.

В програмі Юрія Бойка є головний пріоритет, крізь призму якого і проходить вся його політична діяльність – досягнення миру в Україні. Сьогодні це ключове питання для нашої країни. Невже є багато людей в Україні, як не поділяють цього пріоритету? З програми нашого кандидата видно, що у нього є План мирного розвитку для України.

Але сталий мир в Україні  – це не кінцева мета, це лише початок для подальшого розвитку. В Юрія Бойка є програма дій для перетворення України в процвітаючу та успішну країну, країну для всіх українських громадян, незалежно від того, де вони живуть і які особливості мають.

Реальну Незалежність Україні може забезпечити лише сильна, сучасна економіка, яка дасть робочі місця, гідну зарплату і достойний рівень життя кожному.

Держава має служити людям, кожна людина в Україні буде жити гідно, відчуватиме турботу та захист.

Ось такі пріоритети у лідера нашої політичної команди Юрія Бойка. Саме навколо його програми та навколо його особистості як сильного, успішного та досвідченого лідера об’єдналися ми і до нас приєднуються все більше людей.

Стосовно кандидатів з явно популістськими програмами, то українські виборці вже мають досвід попередніх виборів і я вірю, що наші громадяни розумно та виважено підійдуть до оцінки передвиборних обіцянок усіх кандидатів у Президенти і зроблять правильний вибрів майбутнього нашої країни.