Ринок землі має бути запроваджений рішенням джерела влади в Україні – народом на референдумі!

На цьому наголосив народний депутат України від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Мірошниченко, коментуючи позицію Юрія Бойка та його команди стосовно одного з найважливіших питань аграрного сектору держави – ринку землі, під час Всеукраїнського земельного форуму, який відбувся 10 квітня в міжнародному конгрес-центрі «Український дім».

Парламентар нагадав, що було підписано меморандум з аграріями України, де Юрій Анатолійович Бойко та його команда взяли на себе зобов’язання представляти, захищати, а, за потреби, і лобіювати інтереси аграріїв на рівні державної влади України.

Політик підкреслив, що Юрій Бойко та його команда вважає, що ринок землі має бути запроваджений не постановою політиків, а рішенням головного суб’єкта, джерела влади в Україні – народом: «Відкриття ринку землі має відбуватись за наслідками всеукраїнського референдуму. Це принципова і головна умова, за якої ми готові підтримувати ідею запровадження вільного ринку землі в Україні».

Юрій Мірошниченко зазначив, що перед запровадженням вільного ринку землі в першу чергу необхідно: завершити формування земельного кадастру, встановити розмежування державних та комунальних земель, створити сприятливі умови для потенційних власників землі.

«Як представник команди Юрія Бойка, можу засвідчити, що приймаючи рішення пов’язані із земельним питанням держави – ми діятимемо виключно виходячи з інтересів аграріїв та всієї України!», – підсумував Юрій Мірошниченко.