Розбудова державності починається з поваги до законів!

На цьому наголосив народний депутат України Юрій Мірошниченко, коментуючи сутичку в Черкасах, ініційовану представниками організації «Національний корпус».

Кількість випадків агресії у час передвиборчої компанії щодня зростає. За словами політика, насильство категорично не може бути способом доведення своєї правоти: «Будь-які насильницькі прояви руйнують демократію і державу в цілому, дискредитують її в очах світової спільноти та нівелюють як суб’єкта міжнародного права».

Народний депутат наголосив на важливості дотримання закону, проведення чесних кампаній, які не будуть дискредитувати опонентів і тим більше заподіювати фізичної чи матеріальної шкоди, а будуть спрямовані на ознайомлення громадян з баченням та планом дій кандидата на посаді президента.

«Дискусії мають бути цивілізованими. Ми маємо дотримуватись закону, а не прикриваючись благими намірами його порушувати. Безперечно, правоохоронна система має реагувати на такі порушення і не створювати спокуси надалі застосовувати силу, як спосіб політичної боротьби», – підсумував Юрій Мірошниченко.