Статистика COVID стрімко зростає, але ми маємо зберігати спокій. Тому сьогодні хочу поділитися з вами власними способами почуватися спокійно та впевнено.
Мої три кити – це сон, оптимізм, допомога людям та в цілому доброзичливе ставлення до оточуючих.
Сплю зараз, на жаль, погано, але працюю над тим, щоб добре спати. Сон – це справді основа здоров’я. Лікарі наполягають, якщо ми хочемо бути стійкими до будь-яких інфекцій, нам треба спати 8 годин. Тому, будь ласка, висипайтеся. Якщо у вас бувають проблеми зі сном, придумайте собі ритуали, пов’язані з відходом до сну, щоб знизити мозкову активність.
Коли ми не можемо контролювати зовнішні події, це іноді лякає. Але подумайте про те, що ви здатні контролювати власні думки про них. Про це ще в античні часи наголошували стоїки.
«Хто з людей непереможний?» – якось запитав Епіктет, а потім сам відповів: «Той, кого не хвилює нічого, що знаходиться за межами його вибору».
Ви вирішуєте погана чи хороша, справедлива або ні та чи інша подія. Я свідомо щодня обираю для себе оптимізм. Спробуйте і ви 🙂
Доброзичливість та допомога іншим надихає та приносить лише радість. Тому не соромтеся цікавитися справами ваших близьких, друзів, колег і пропонувати свою допомогу, бути добрими та жити з відкритим серцем.
Бережіть себе, дотримуйтеся застережних заходів і будьте здорові!