Минулого тижня стартував не лише навчальний процес в садочках, школах та вищих навчальних закладах, а й виборчий процес по проміжних виборах народних депутатів України, що відбудуться 31 жовтня 2021 року в Херсонській ( округ №184) та Черкаській (округ №197) областях
Кандидати в депутати активно починають подавати до ЦВК відповідні документи для реєстрації. Так, 3 вересня, вже було зареєстровано Андрія Іллєнка кандидатом в народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №197.
Також було ухвалено низку документів щодо фінансування виборів, внесено зміни до складу твк з місцевих виборів , опрацьовано низку скарг, та презентовано конструктор документів для місцевих виборів .
Попереду позачергові вибори сільських , селищних та міських голів ( у 9 областях); повторні, проміжні – депутатів місцевих рад ( у 22 областях).
Вибори – це нескінченний, але швидкоплинний процес, який потребує не лише організаційних заходів, а й відповідних дій спрямованих на вдосконалення, спрощення та захист волевиявлення українців.
Будьте відповідальними, ходіть на вибори і обов‘язково скористайтеся своїм правом обирати.