Створення тимчасової слідчої комісії по справі Гандзюк та інших постраждалих активістів дуже важливе

На цьому наголосив у вечірньому ефірі ток-шоу “Пульс” на телеканалі “112 Україна” народний депутат України Юрій Мірошниченко, висловлюючи співчуття родині убитої громадської активістки Катерини Гандзюк:

«Хотів би приєднатися до слів співчуття родині Катерини Гандзюк, і родинам всіх тих, хто мав активну громадянську позицію і загинув від рук злочинців. Мені б дуже не хотілося, щоб у наших дискусіях склалося враження, що народні депутати, або публічні люди, які беруть участь у  дебатах на телебаченні – байдужі”.

Парламентар зауважив, що активне обговорення цього питання деякі використовують для власного піару і це є неприпустимим. Але фактом є те, що усіх турбує з’ясування обставин цього жахливого злочину, недопущення повторення подібного, щоб громадяни відчували захищеність у країні :

«Як правник, я хотів би пояснити, чому створення тимчасової слідчої комісії по цій справі дуже важливе. Суспільство цікавить що відбувається: чи замовчуються випадки нападу на громадських активістів, чи об’єктивно відбувається слідство. ТСК має контролюючу функцію, її створення гарантуватиме об’єктивність проведення розслідування, стежачи за результатами справи»,  – завершив Юрій Мірошниченко.