Суспільство має об’єднати зусилля в боротьбі з корупцією!

Так прокоментував народний депутат України Юрій Мірошниченко в ефірі телепрограми «Прямий ефір» на телеканалі «Прямий» ситуацію з корупційним скандалом в Укроборонпромі.

«Оцінюючи подію, як правник, зазначу, що президент у рамках своїх повноважень реагує відповідним чином на ситуацію і тим самим дає посилання суспільству, що він готовий до об’єктивного розслідування», – наголосив політик.

Разом з тим, політик наголосив на іншій стороні проблеми: «Глибинна причина того, про що ми говоримо в тому, що, на жаль, влада сприймається як бізнес».

Юрій Мірошниченко пояснює ситуацію, як явище, яке триває вже десятки років в Україні, де, на жаль, деякі люди, які претендують на певні посади у виконавчій владі, очікують, що вони будуть отримувати матеріальний зиск, маючи важелі владних повноважень.

«Відсутність з одного боку кваліфікації тих кадрів, які йдуть у владу, з іншого боку, сприйняття влади як засобу заробляння коштів – це той виклик, з яким має боротись не окремий президент, кандидат на пост президента, чи окрема політична сила, а, передусім, суспільство. І тут ми маємо об’єднати зусилля!» – підсумував Юрій Мірошниченко.