Свобода слова та інформації –  запорука демократичної країни!

Так прокоментував у прямому ефірі телеканалу 112 Україна народний депутат України Юрій Мірошниченко ситуацію зі зверненням Верховної Ради до Ради національної безпеки  про розгляд можливості накладення санкцій на телеканали “112 Україна” і NewsOne

Нагадаємо, 4 жовтня цього року на засіданні парламенту 229 народних депутатів проголосували за рішеннязгідно якого мають бути анульовані  ліцензії та інші дозволи,  необхідні для їхньої діяльності ТОВ, введена заборона на використання вище зазначеними телеканалами радіочастотного ресурсу України.

«Закриття 112 і NewsOne скомпрометує діяльність не лише парламенту, але і взагалі репутацію усієї країни. Парламент, згідно закону – це стрижень демократії в країні, її гарант. Той орган, який повинен захищати свободу політичної конкуренції, свободу думок і свободу слова. Я не розумію, як можна прийняти рішенні про закриття двох, найбільш рейтингових каналів у країні, які дають висловитися різним політикам з різними політичними поглядами”, – зауважив парламентар.

Юрій Мірошниченко як правник, доктор юридичних наук за спеціальністю “конституційне право” наголосив на тому, що закриття цих каналів є неприпустимим у демократичній країні: «Усі міжнародні експерти розділяють таку ж думку. Результатом подібних рішень є те, що Україна падає у рейтингах демократичних держав через такі рішенняМені особливо прикро, що до цього має відношення Верховна Рада».

«Я вірю в Україну. Як би нам важко не було, скільки б не було емоцій, давайте заявляти об’єктивно – політична конкуренція в Україні існує. Можливо,вона не ідеальна, політична культура не найвища, присутня перебільшена емоційність серед політичних діячів, рішення яких бувають імпульсивні і незбалансовані. Але це усе труднощі на шляху до демократичного суспільства і ми впевнено крокуємо цим шляхом!», – переконаний Юрій Мірошниченко.