Член Центральної виборчої комісії Юрій Мірошниченко взяв участь у тренінгу за методологією  BRIDGE на тему “Просвіта виборців та громадянська освіта” який пройшов 19 – 21 лютого 2020 року у Тренінговому центрі в будівлі Центральної виборчої комісії.

Захід відбувся за підтримки проекту IFES разом з Центром управління навчанням учасників виборчих процесів.

Юрій Мірошниченко наголосив, що такий тренінг є важливим для розуміння потреб виборців в інформації, сприяє підвищенню свідомого вибору, формує команду у складі державних та недержавних суб’єктів, яка зможе вести просвітницьку діяльність.”

Мета тренінгу – надання учасникам знання про основні принципи створення ефективних програм громадянської освіти та просвіти виборців, на яких ґрунтуються інформаційні кампанії для виборців, програми громадянської освіти з виборчих питань, а також усі необхідні кроки для визначення цілей, здійснення розробки, впровадження, моніторингу і оцінки програм громадянської освіти та просвіти виборців.

“ЦВК зацікавлена в співпраці та докладає великих зусиль для об’єднання всіх зацікавлених сторін в цій роботі. ЦВК готова координувати цю роботу.” – підсумував Член Центральної виборчої комісії Юрій Мірошниченко.

Участь у тренінгу також взяли інші представники Секретаріату Комісії, міжнародних та громадських організацій.

Запрошуємо Вас підписатися на офіційний Ютуб канал Юрія Мірошниченка, де вже незабаром буде серія просвітницьких інтерв’ю на тему «ВИБОРИ».

https://www.youtube.com/user/miroshnichenkoYR?sub_confirmation=1