У прийнятті рішень потрібно керуватись інтересами держави і безпекою громадян!

На цьому наголосив народний депутат України Юрій Мірошниченко у вечірньому ток-шоу телеканалу «НАШ», коментуючи ситуацію з розірванням договору про співробітництво і партнерство між Україною і Росією.

«Я хотів би, щоб ми подивилися вперед. Думали не про минуле, а про майбутнє нашої країни. Як громадянин і парламентар, я думаю проте, як Україна має захищати свої інтереси, маючи цю угоду, або ж не маючи її»,- продовжив парламентар.

Народний депутат, який є доктором наук за спеціальністю “конституційне право” зауважив, що процедура розірвання не була проведена належним чином: «Не торкаючись самої процедури, яка на мою думку, була проведена неправильно,  я не розумію навіщо був цей закон. Якщо б було дотримано процедуру, за пів року можна було відправити відповідний документ для закінчення угоди і жодного закону приймати не потрібно».

«Ніхто не пояснив для чого цей закон.  Логіки у цьому рішенні я не бачу. І не розумію як Україна буде захищати свої інтереси, не маючи цієї угоди. Мені здається,будь-які формальні зобов’язання – це значне посиленням нашої позиції, принаймні у правовій площині. При розгляді цього питання, я вважаю, депутати мають керуватися не особистими політичними поглядами,а інтересами держави», – завершив Юрій Мірошниченко.