Українцям продемонстрували, що для України є альтернатива і надія на краще майбутнє!

Таку заяву зробив народний депутат Юрій Мірошниченко в ефірі телеканалу «112 Україна», коментуючи з`їзд ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

«Сьогодні відбулися дві події, які будуть визначати обличчя виборчої кампанії. З одного боку, один з вагомих гравців – чинний президент, запропонував свої послуги українцям. З іншого боку вийшов представник реальних опозиційних сил – Юрій Анатольович Бойко»,- розповів парламентар.

Юрій Мірошниченко нагадав, що кілька місяців тому об’єдналися два найбільш рейтингові лідери опозиційних сил, Юрій Бойко і Вадим Рабинович і було створено « ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ». Народний депутат підкреслив, що цей формат дозволив не лише політикам, не лише депутатам, а й усім активним громадянам приєднатися до їхньої команди, об’єднати професіоналів та діяти разом, для втілення сподівань, які зараз має уся Україна.

«Не лише схід, але і ті хто мешкає в західній Україні, чекають миру, хочуть нормально заробляти у себе в країні, не думати куди б якомога далі відправити своїх дітей на навчання. Хочуть бути щасливими й спокійними у себе в країні», – наголосив політик.

«Сьогодні люди, які сиділи у залі, а також мільйони людей, котрі спостерігали за надзвичайним з`їздом ОПОЗИЦІЙНОЇПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ з екранів, зрозуміли, що у країни є альтернатива. У нас з вами є можливість повернути мир не шляхом покладання життів наших військових і мирних громадян, а шляхом діалогу, завдяки відповідальній і професійній політиці. Щиро вірю, що у нашої команди, на чолі з лідером Юрієм Бойко буде можливість це реалізувати», – завершив Юрій Мірошниченко.