Українське кіно, безперечно, може займати одні з лідируючих позицій в світі!

На цьому наголосив народний депутат України Юрій Мірошниченко 19 червня в ефірі програми “PROПарламент” парламентського телеканалу “РАДА”, де обговорювалось питання розвитку кіноіндустрії в Україні. Українське мистецтво нерідко отримує великі похвали та визнання від світових критиків та експертів, займаючи лідируючі позиції. І популяризація українського кінематографу та світове визнання – це безапеляційна оцінка якості та таланту українських митців.  “Я ще з дитинства пам’ятаю фільми Одеської кіностудії, які ми з нетерпінням чекали. Це були пригодницькі фільми, адреналін, радість. І якщо було десь написано: “Фільм Одеської кіностудії”, то це значило, що буде щось цікаве”, – зауважив парламентар.

“Це дійсно бренд, який робив славу радянському кінематографу, і Україні. Я переконаний, що якщо Одеська кіностудія отримає поштовх, вона відродить і відновить кіно”, – продовжив парламентар.

“Взагалі, одесити – це особлива харизма. Там ще до Жовтневої революції знімали фільми, які ставали хітами, користувалися підтримкою, повагою, давали великі касові збори. Тому, підтримувати українську кіноіндустрію чи ні, мені здається, питання риторичне!” – наголосив Юрій Мірошниченко.