Вирішення проблем у системі освіти – одне з першочергових завдань команди Юрія Бойка!

Наголосив народний депутат України Юрій Мірошниченко, відповідаючи на запитання щодо програми кандидата в Президенти і аспекта, що стосується молоді, яка мало того, що вчиться за кордоном, так іще і залишається там для самореалізації.  

Народний депутат впевнений в тому, що конче необхідно створити умови та сприяти навчанню, підвищенню кваліфікації, длявтілення та реалізації напрацювань, проектів, які генерують світлі голови нашої Батьківщини. 

 Сьогодні галузь освіти переживає кризові часи: хронічною є проблема дефіциту грошей фінансування на розвиток сфери та низькі зарплати працівників.

«Попри постійні обіцянки влади про налагодження ситуації, реальність показує лише погіршення становища навчальних закладів та працівників освіти», – акцентує політик.

Юрій Мірошниченко наголошує, що реальне фінансування освіти за останні п’ять років помітно знизилося й нинішня влада продовжує систематично занижувати планові бюджетні показники для освіти, що не може не впливати на рівень знань школярів: «Факти говорять про те, що за результати ЗНО з української мови та літератури бар’єр не подолав кожен сьомий абітурієнт, з математики – поріг не подолали 19% учасників тестування. Що у середньому на 4% більше ніж у попередні роки. Це говорить про те, що потрібно посилювати кадровий склад у закладах освіти. Шляхом покращення умов праці, підвищення заробітної плати. А школярам показувати перспективу, щасливе майбутнє у своїй країні».

Політик підкреслив, що програма ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ та її лідера Юрія Бойка передбачає значне збільшення фінансування програми будівництва і реконструкції освітніх установ, спрямовуванні на освіту кошти складатимуть не менше 7% ВВП, мінімальна зарплатня вчителя становитиме 12 тис. грн.

«Для мене, як для батька і для громадянина, який переймається майбутнім України, країни, де хочеться жити – дуже важливою є якісна освіта, комфортні умови і безпека дітей у школі. Я впевнений, що саме професійна команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ зможе це забезпечити», – завершив Юрій Мірошниченко.